İSTANBUL GRUP BAŞKANLIĞI AÇILDI.

13 Nisan 2015Paylaş
a-A+

 

ASPB Denetim Hizmetleri İstanbul Grup Başkanlığı açıldı. Mahallinde açılan grup başkanlığı ile birlikte, İstanbul ilinde sürekli ve etkin bir şekilde denetim ile araştırma ve soruşturma çalışmalarının yürütülmesi sağlanacaktır.
İstanbul İlinde 2013 yılında 94 denetçimiz 2000 gün,  2014 yılında ise 80 denetçimiz 2300 gün görev yapmıştır. Söz konusu rakamlara genel denetime ilişkin görevler dahil edilmemiş olup, bunların da eklenmesiyle beraber bu süreler daha da yükselecektir.  Bu da İstanbul’da grup başkanlığı açmanın önemini net bir şekilde göstermektedir.
Grup Başkanlığının 07.04.2015 tarihindeki açılışına Müsteşarımız Nesrin ÇELİK, Müsteşar Yardımcısı İsmail YÜKSEKTEPE, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar AYTEKİN, Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcıları Ömür İŞLER ve Gürsoy SÜLEK katıldılar. Ayrıca İstanbul Grup Başkanı Erhan BÜKELEK ile İstanbul’da görevli denetçiler, İstanbul ASPB İl Müdürü Önal İNALTEKİN, İl Müdürü Yardımcıları, İstanbul’da bulunan Kuruluşların İdarecileri ve diğer personel açılışa iştirak ettiler.
Grup Başkanlığının kurulmasında katkıları büyük olan Sn. Bakanımız Ayşenur İSLAM ve Sn. Müsteşarımız Nesrin ÇELİK ile Grup Başkanlığının kuruluş sürecini başlatan ve işlemlerini takip ederek sonuçlandıran Sn. Müsteşar Yardımcımız İsmail YÜKSEKTEPE’ye teşekkür ediyoruz.

Haberin Fotoğrafları